Skup aut Choszczno i okolice ☎️ 517-309-220

Skup aut Choszczno i okolice. Telefon: 517-309-220

Skup aut Choszczno laweta 517-309-220

Skup aut Choszczno prowadzimy na terenie Choszczna oraz w całym Zachodniopomorskim. Jeśli zastanawiasz się jak szybko i łatwo sprzedać samochód dobrze trafiłeś. Nasz skup aut Choszczno to miejsce w którym sprzedaż swój samochód za dobrą cenę i bez zbędnych formalności. Nie musisz się martwić o stan swojego samochodu, dlatego że skupujemy samochody w każdym stanie.

 

 

Skup aut w Choszczno

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

  • Skup aut Szczecin
  • Ul. Teofila Firlika 19
  • 71-637 Szczecin, Zachodniopomorskie
  • Telefon: 517-309-220
  • E-mail: biuro[małpa]auto-skupszczecin.pl

Działamy na terenie całego zachodniopomorskiego czyli 200 km od Szczecina.

 

FAQ

Jakie samochody skupujecie w auto skupie Choszczno?

Każdy samochód wyceniamy indywidualnie nie mamy sprecyzowanej marki, modelu ani rocznika. Skup samochodów w naszym auto skupie odbywa szybko i sprawnie od pierwszego połączenia telefonicznego.

Jakie dokumenty są mi potrzebne aby sprzedać auto w skupie samochodów Choszczno?

Podpisując umowę kupna-sprzedaży potrzebny jest ważny dokument tożsamości czyli dowód osobisty lub paszport. Potrzebne są również dokumenty samochodu takie jak dowód rejestracyjny pojazdu i karta pojazdu jeśli była wydana.

Ile pieniędzy otrzymam w skupie aut Choszczno za mój samochód?

Wycena samochodu przeznaczonego do sprzedaży jest uzależniona od modelu, marki, rocznika oraz stanu technicznego auta. Cena może być w przedziale 300 złotych do 200000 złotych. Mamy bardzo konkurencyjne stawki i na pewno będą Państwo zadowoleni z transakcji sprzedaży samochodu.

Call Now Button