Skup aut Goleniów

Skup aut Goleniów wycena

Skup aut Goleniów laweta 517-309-220Skup aut Goleniów prowadzimy na terenie Goleniowa oraz w całym Zachodniopomorskim. Jeśli chcą Państwo sprzedać swój samochód to zapraszamy do kontaktu. Jeden z naszych pracowników przyjedzie w wskazane miejsce w Goleniowie sprawdzi dokumenty i wyceni samochód oraz zaproponuje cenę. Sprzedaż auta możliwa nawet w ten sam dzień co kontakt z nami. Zawszę warto do nas zadzwonić sprawdzić cenę  za swoje auto. Nasza firma jest na rynku ponad 10 lat. Posiadamy swoje lawety do transportu samochodów. Nasze usługi doceniło tysiące klientów w Zachodniopomorskim.

 

Skup aut w Goleniów

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

  • Skup aut Szczecin
  • Ul. Teofila Firlika 19
  • 71-637 Szczecin, Zachodniopomorskie
  • Telefon: 517-309-220
  • E-mail: biuro[małpa]auto-skupszczecin.pl

Działamy na terenie całego zachodniopomorskiego czyli 200 km od Szczecina.

FAQ

Loader image

Złomujemy samochody  nienadające się do eksploatacji w naszej auto kasacji. Wszystkie modele, marki i roczniki oraz stan samochodu. Jeśli masz samochód do złomowania zadzwoń wycenimy przez telefon i umówimy odbiór lawetą.

Podczas sprzedaży samochodu potrzebny jest jeden dokument tożsamości taki jak dowód osobisty, prawo jazdy, karta pobytu lub paszport. Dowód rejestracyjny pojazdu lub karta pojazdu. Umowa kupna sprzedaży.

Można, kupujący samochód musi w dniu kupna samochodu kupić OC. Państwo czyli sprzedający samochód bez ważnego Oc muszą opłacić różnicę ubezpieczycielowi.

Można sprzedać auto, które nie przeszło przeglądu technicznego w stacji diagnostycznej pojazdów. Takie samochody są transportowane przez nas lawetą. Dla sprzedającego nie ma to znaczenia.

Wycena samochodu zależy od marki, modelu, rocznika, stanu blacharskiego, ważnych opłat, wyposażenia oraz ceny rynkowej auta. Każdy samochód jest wyceniany indywidualnie na spotkaniu.

Tak, posiadamy własną lawetę do transportu uszkodzonych oraz mocno uszkodzonych pojazdów. Ważny jest stan uszkodzeń oraz marka, model auta i rok produkcji. Mocno uszkodzone złomujemy w naszej kasacji pojazdów.

Tak. W zależności od marki oraz rocznika pojazdu. Jeśli auto nie nadaje się naprawić lub koszt naprawy przekracza wartość samochodu to złomujemy auto w naszej kasacji.

Wszystkie. Kupujemy samochody zabytkowe jak i nowe. W zależności od stanu blacharskiego itd. Starsze samochody takie jak np. mercedes w210 ( Mercedes-Benz 190) czy skup aut toyota corolla , polonez, maluch zawsze zaskakiwały wykonaniem i trwałością blacharki oraz podzespołów.

Samochód złomowany nie musi mieć ważnego przeglądu technicznego. Przyjeżdżamy po samochód lawetą ponieważ nie można się nim poruszać po drodze publicznej.

Tak, wycena jest możliwa telefonicznie oraz umówienie terminu odbioru samochodu.

Dowód rejestracyjny pojazdu, Karta pojazdu jeśli była wydana, Tablice rejestracyjne, Dowód osobisty właściciela/i pojazdu. Umowa kupna-sprzedaży jeśli w dowodzie rejestracyjnym pojazdu jest wpisana inna osoba niż obecny właściciel.

Call Now Button