Skup aut Gryfice ☎️ 517-309-220

Skup aut Gryfice laweta 517-309-220

Jeśli zastanawiasz się jak szybko i łatwo sprzedać samochód dobrze trafiłeś. Nasz skup aut Gryfice to miejsce w którym sprzedaż swój samochód za dobrą cenę i bez zbędnych formalności. Nie musisz się martwić o stan swojego samochodu, dlatego że skupujemy samochody w każdym stanie.

Skup aut Gryfice ceny jak w komisie samochodowym

Skup aut Gryfice prowadzimy na terenie Gryfic oraz całe Zachodniopomorskie. Nasza firma  istnieje ponad 10 lat. Rynek Gryficki jest dobrym punktem na mapie do kupna i sprzedaży samochodów. Posiadamy dużo zadowolonych klientów z Gryfic i okolic. Zapraszamy do wyceny Państwa samochodu.

Skup aut w Gryfice wycena

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

  • Skup aut Szczecin
  • Ul. Teofila Firlika 19
  • 71-637 Szczecin, Zachodniopomorskie
  • Telefon: 517-309-220
  • E-mail: biuro[małpa]auto-skupszczecin.pl

Działamy na terenie całego zachodniopomorskiego czyli 200 km od Szczecina.

 

Jakie samochody kupujecie w auto skupie?

Skupujemy samochody  wszystkie, nie mamy określonych wymagań co do aut w naszym skupie aut. Każde auto wyceniamy indywidualnie. Jeśli masz auto na sprzedaż skontaktuj się z nami.

Jakie samochody złomujecie w auto kasacji?

Złomujemy samochody  nienadające się do eksploatacji w naszej auto kasacji. Wszystkie modele, marki i roczniki oraz stan samochodu. Jeśli masz samochód do złomowania zadzwoń wycenimy przez telefon i umówimy odbiór lawetą.

Jakie dokumenty są potrzebne przy sprzedaży samochodu?

Przy sprzedaży samochodu potrzebny jest jeden dokument tożsamości taki jak dowód osobisty, prawo jazdy, karta pobytu lub paszport. Dowód rejestracyjny pojazdu lub karta pojazdu. Umowa kupna sprzedaży.

Można sprzedać samochód bez ważnego oc ( odpowiedzialność cywilna )?

Można, kupujący samochód musi w dniu kupna samochodu kupić OC. Państwo czyli sprzedający samochód bez ważnego Oc muszą opłacić różnicę ubezpieczycielowi.

Można sprzedać samochód bez ważnego przeglądu technicznego?

Można sprzedać auto, które nie przeszło przeglądu technicznego w stacji diagnostycznej pojazdów. Takie samochody są transportowane przez nas lawetą. Dla sprzedającego nie ma to znaczenia.

Ile płacicie za samochód ? Jest jakiś cennik samochodowy?

Wycena samochodu zależy od marki, modelu, rocznika, stanu blacharskiego, ważnych opłat, wyposażenia oraz ceny rynkowej auta. Każdy samochód jest wyceniany indywidualnie na spotkaniu.

Czy skup aut kupuje samochody powypadkowe oraz uszkodzone?

Tak, posiadamy własną lawetę do transportu uszkodzonych oraz mocno uszkodzonych pojazdów. Ważny jest stan uszkodzeń oraz marka, model auta i rok produkcji. Mocno uszkodzone złomujemy w naszej kasacji pojazdów.

Czy kupujecie samochody na części?

Tak. W zależności od marki oraz rocznika pojazdu. Jeśli auto nie nadaje się naprawić lub koszt naprawy przekracza wartość samochodu to złomujemy auto w naszej kasacji.

Czy kupujecie samochody stare zabytkowe ? Czy tylko nowe?

Wszystkie. Kupujemy samochody zabytkowe jak i nowe. W zależności od stanu blacharskiego itd. Starsze samochody takie jak np. mercedes w210 ( Mercedes-Benz 190) czy skup aut toyota corolla , polonez, maluch zawsze zaskakiwały wykonaniem i trwałością blacharki oraz podzespołów.

Czy samochód oddany do złomowania musi mieć ważny przegląd techniczny?

Samochód złomowany nie musi mieć ważnego przeglądu technicznego. Przyjeżdżamy po samochód lawetą ponieważ nie można się nim poruszać po drodze publicznej.

Płacicie za złomowanie aut?

Tak, wycena jest możliwa telefonicznie oraz umówienie terminu odbioru samochodu.

Jakie dokumenty są potrzebne do złomowania auta?

Dowód rejestracyjny pojazdu, Karta pojazdu jeśli była wydana, Tablice rejestracyjne, Dowód osobisty właściciela/i pojazdu. Umowa kupna-sprzedaży jeśli w dowodzie rejestracyjnym pojazdu jest wpisana inna osoba niż obecny właściciel.

Wystawiacie zaświadczenie o złomowaniu pojazdu według ustawy?

Tak. Jesteśmy legalną kasacją pojazdów.

Call Now Button