Skup aut Stargard i okolice ☎️ 517-309-220

Skup aut Stargard i okolice. Telefon: 517-309-220

Skup aut Stargard laweta 517-309-220

Skup aut Stargard na terenie Stargardu oraz w całym Zachodniopomorskim. Jeśli masz samochód sprawy ale kupiłeś nowy z chęcią kupimy od Ciebie stare auto. Samochody uszkodzone lub samochody powypadkowe również kupujemy.

Jeśli Twój samochód nie ma ważnego Oc, stanu technicznego lub za niedługo się kończy również kupimy.
Wycenę prowadzimy przez telefon dając widełki za jaką kwotę możemy kupić samochód. Po obejrzeniu auta na miejscu podajemy cenę ostateczną między widełki które wcześniej zostały ustalone przez telefon. Posiadamy własne lawety na wypadek samochodu nie mogącego poruszać się po drodze.

Skup aut Stargard Szczeciński wycena

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

  • Skup aut Szczecin
  • Ul. Teofila Firlika 19
  • 71-637 Szczecin, Zachodniopomorskie
  • Telefon: 517-309-220
  • E-mail: biuro[małpa]auto-skupszczecin.pl

Działamy na terenie całego zachodniopomorskiego czyli 200 km od Szczecina.

FAQ

Jakie samochody skupujecie w auto skupie Stargard?

Każdy samochód wyceniamy indywidualnie nie mamy sprecyzowanej marki, modelu ani rocznika. Skup samochodów w naszym auto skupie odbywa szybko i sprawnie od pierwszego połączenia telefonicznego.

Jakie dokumenty są mi potrzebne aby sprzedać auto w skupie samochodów Stargard?

Podpisując umowę kupna-sprzedaży potrzebny jest ważny dokument tożsamości czyli dowód osobisty lub paszport. Potrzebne są również dokumenty samochodu takie jak dowód rejestracyjny pojazdu i karta pojazdu jeśli była wydana.

Ile pieniędzy otrzymam w skupie aut Stargard za mój samochód?

Wycena samochodu przeznaczonego do sprzedaży jest uzależniona od modelu, marki, rocznika oraz stanu technicznego auta. Cena może być w przedziale 300 złotych do 200000 złotych. Mamy bardzo konkurencyjne stawki i na pewno będą Państwo zadowoleni z transakcji sprzedaży samochodu.

Call Now Button