Skup aut Szczecin

Skup aut w Szczecin i okolice

skup aut szczecin laweta 517-309-220Skup aut Szczecin kupi używane auta na terenie Szczecina i całego Województwa Zachodniopomorskiego. Kupujemy auta sprawne i uszkodzone do dalszej odsprzedaży.

Co do samochodów uszkodzonych i powypadkowych lub długo stojących bez opłaconego OC oraz bez stanu technicznego też pomożemy. Sposób jaki wyceniamy auta używane do dalszej odsprzedaży w pierwszej kolejności to kontakt telefoniczny lub przez formularz zgłoszeniowy. Po podaniu stanu samochodu oraz marki, modelu oraz rocznika umawiamy się z naszym Klientem na spotkanie pod wskazanym adresem przez Klienta. Oględziny i sprawdzenie dokumentów pozwoli nam na zaproponowanie ceny. Są przypadki w których trzeba odebrać samochód lawetą warto nam to zaznaczyć w pierwszym kontakcie rozmowy przez telefon.

Po uzgodnieniu ceny za Państwa samochód spisujemy umowę cywilno zwaną umową kupna-sprzedaży samochodu. Pieniądze za samochód możemy wypłacić na miejscu w gotówce lub przelewem. U nas bezpiecznie sprzedaż Swój samochód.

Nasza firma „skup aut Szczecin” istnieje na rynku ponad 10 lat!

Nasze doświadczenie i zaplecze techniczne pozwalają nam na proponowanie najlepszych cen na rynki Szczecińskim oraz Zachodniopomorskim.

Skup aut Szczecin – przyjeżdżamy po każdy samochód własną lawetą. Nie korzystamy z podwykonawców dlatego dajemy najlepsze ceny.

Skup samochodów Szczecin i okolice – profesjonalna wycena samochodu oraz konkurencyjne ceny w Szczecinie. Telefon: 517-309-220

Jeśli chcą Państwo sprzedać swój samochód w dobrej cenie i na uczciwych warunkach to zapraszamy do kontaktu telefonicznego.  Pracujemy od poniedziałku do niedzieli od godziny 8 do 23. Godziny zostały dopasowane do naszych klientów. Staramy się być elastycznie na rynku motoryzacji w Szczecinie i Zachodniopomorskim.

Czy skup aut Szczecin kupuje samochody bez oc i przeglądu? Skradzione tablice rejestracyjne lub dokumenty zostały zagubione.

O taki stanie faktycznym należy nas poinformować przy pierwszym kontakcie telefonicznym. W większości przypadków jest na to wyjście w zależności od sytuacji.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

  • Skup aut Szczecin
  • Ul. Teofila Firlika 19
  • 71-637 Szczecin, Zachodniopomorskie
  • Telefon: 517-309-220
  • E-mail: biuro[małpa]auto-skupszczecin.pl

Działamy na terenie całego zachodniopomorskiego czyli 200 km od Szczecina.

Call Now Button