Złomowanie aut Zachodniopomorskie

Złomowanie aut Zachodniopomorskie. Telefon: 517-309-220

Złomowanie aut Zachodniopomorskie laweta 517-309-220Złomowanie aut Zachodniopomorskie  prowadzimy na terenie całego Województwa. Działamy jako legalna kasacja pojazdów mająca pozwolenia na złomowanie pojazdów. Nasza stacja demontażu pojazdów wystawia zaświadczenie o złomowaniu auta i zgodnie z ustawą. Przy odbiorze samochodu unieważniamy tablice rejestracyjne, dowód rejestracyjne samochodu oraz kartę pojazdu. Unieważnione dokumenty i tablice oddajemy właścicielowi. Klient musi zdać nasze zaświadczenie o złomowaniu, dokumenty auta oraz tablice do wydziału komunikacji w celu otrzymania potwierdzenia prawidłowo złomowanego auta w kasacji aut.  Kolejnym krokiem jest kontakt z ubezpieczycielem samochodu w celu zgłoszenia, że samochód został złomowany i zwrotu niewykorzystanego oc.

Jakie dokumenty są potrzebne do złomowania auta Zachodniopomorskie?

Aby kasacja pojazdów mogła wystawić zaświadczenie o złomowaniu samochodu potrzebne jest do wglądu :

  • dokument tożsamości właściciela lub właścicieli do wglądu,
  • dokumenty samochodu czyli dowód rejestracyjny i karta pojazdu jeśli wydano do wglądu oraz unieważnienia ,
  • umowy kupna sprzedaży jeśli ostatni nabywca pojazdu nie przerejestrował go na siebie w wydziale komunikacji (do wglądu)
  • tablice rejestracyjne pojazdu zostają unieważnione.

Nasz pracownik sprawdzi dokumenty właściciela i samochodu , numer vin samochodu oraz tablice rejestracyjne. Jeśli wszystko się zgadza wystawi zaświadczenie o złomowaniu i wciągnie samochód na auto lawetę.

Co w przypadku braku tablic, dokumentów lub ubezpieczenia oc ?

Jeśli samochód nie ma tablic bo zostały skradzione to trzeba ten fakt zgłosić policji dla swojego bezpieczeństwa oraz potwierdzenia zgłoszenia kradzieży. W przypadku zagubienia dokumentów samochodu trzeba zgłosić w wydziale komunikacji i wnioskować o kartę informacyjna pojazdu w celu złomowania auta. Złomowanie auta bez oc jest możliwe ale i tak trzeba zapłacić różnice do dnia złomowania. Po szczegółowe informacje proszę do nas dzwonić pomożemy i doradzimy.

Złomowanie samochodów Zachodniopomorskie. Telefon: 517-309-220

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

  • Skup aut Szczecin
  • Ul. Teofila Firlika 19
  • 71-637 Szczecin, Zachodniopomorskie
  • Telefon: 517-309-220
  • E-mail: biuro[małpa]auto-skupszczecin.pl

Działamy na terenie całego zachodniopomorskiego czyli 200 km od Szczecina.

Call Now Button